Titel/ naam | Chinese Maria met kind |
Materiaal | Tekening op linnen |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Afm tekening 30x50 cm |
Ingelijst | Achter glas |
Conditie | Vintage staat met licht vlekken bovenkant (zie foto), lijst los en beschadigd |