Object | mondgeblazen octopus |
Titel/ naam | mondgeblazen octopus |
Materiaal | glas |
Kunstenaar | murano |
Jaartal | 1970 |
Herkomst | Italy |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | hoogte 15 x 12 cm |
Conditie | heel goed |
Bijzonderheden | handgemaakt van goud in glas octopusfiguur van mond geblazen glas presse-papier ingelegd met gouden bladgoud Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |