- Doorzicht stads-/dorpsgezicht, olieverf op linnen
- Gesigneerd: A. Martens (1888 - 1936)
- Afm: ca. 300x400 mm (canvas)
- Conditie: Goed (reinigen), lijst heeft gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: