Object | Armband |
Materiaal | Leer - Zilver |
Merk | Ti Sento |
Type | Gevlochten zacht bruin leer met zilveren schakels |
Jaartal | 21e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 21 cm |
Conditie | Als nieuw |
Bijzonderheden | Prachtige bruin gevlochten zacht lederen armband met zilveren schakel ringen en knoopsluiting van het populaire merk Ti Sento Nieuwwaarde €179,95 Incl. originele cadeauverpakking Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 36,- en € 44,- |