- Vintage poppenwagen
- Van het merk Zekiwa
- Oost-Duitsland, jaren '50 vorige eeuw
- Bekleed met ruitjes kunststof
- Afmetingen: lxbxh = ca. 850x440x850 mm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen, leren riempjes in het onderstel ontbreken
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: