Object | Vintage murano Art Glass Tulp Bloem |
Titel/ naam | Vintage murano Art Glass Tulp Bloem |
Materiaal | glas |
Kunstenaar | murano |
Jaartal | 1970 |
Herkomst | italie |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | hoogte 7.5 cm x 11.5 doorsnee |
Conditie | goed |
Bijzonderheden | Vintage murano Art Glass Tulp Bloem Votief Theelicht Kaarshouder Kobalt Blauw Groen Deze glazen Tulp Bloem is zeer knap afgewerkt, een prachtig staaltje glaskunst! hoogte 7.5 cm x 11.5 doorsnee Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace