- CD Box
- 10 Dubbel CD's
- Een eeuw cabaret & Nederlandse chansons
- Ik zou je het liefste in een doosje willen doen
- Urenlang luisterplezier en nostalgie
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50