- Algemene geschiedenis van Nederland 8
- Zo ver de wereld strekt, Vanaf 1800 De geschiedenis van Nederland overzee
- Auteur: Wim van den Doel
- Niets heeft zo';n invloed gehad op het verloop van de wereldgeschiedenis als de grote metamorfose van de menselijke samenleving in de afgelopen tweehonderd jaar. Leefden tot de achttiende eeuw wereldwijd de meeste mensen nog in feodale en agrarische samenlevingen, nu is er veelal sprake van geïndustrialiseerde en stedelijke maatschappijen, moderne staten en snelle verbindingen. In deze grote metamorfose van de wereld hebben Nederlanders en het Nederlandse koloniale rijk een belangrijke rol gespeeld.
Waarom heeft Nederland zo';n belangrijke historische rol gespeeld in de Europese expansie overzee, de modernisering van de wereld en de hedendaagse globalisering?
- Hardcover, gebonden, 506 pagina's, geïllustreerd
- Uitgegeven door: Uitgeverij Bert Bakker
- Afmetingen: 155x237 mm
- Conditie: goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50