- Antiek prentenboek
- Door: Tine van Berken
- Datering: ca. 1900
- Versjes met fraaie Victoriaanse litho's
- Uitgegeven door: HJW Brecht Amsterdam
- Kartonnen omslag, 12 pagina's
- Afbeeldingen: ca. 180x227 mm
- Conditie: goed met enige gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50