Aantal | 7 |
Categorie (soort boek) | Plaatjesalbums |
Titel | Landenalbums |
Schrijver | Piet Bakker |
Uitgever | Douwe Egberts |
Hardcover of paperback | hardcover |
Jaar uitgifte | Midden vorige eeuw |
Taal | Nederlands |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |