- Welkom in de Arabische wereld van Ali Baba
- Verguld Mozaïek Dagboek - Notitieboekje
- Gemaakt door: Peter Pauper Press (zie foto en ondervind zelf wat u er van vindt .
- Hele prachtige uitgewerkte kaft
- Afm: 21 x 16 cm
- Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace
De verzendkosten bedragen €9,20
De verzendkosten naar België bedragen €15,50