- Welkom in de Arabische wereld van Ali Baba
- Verguld Mozaïek tekenboek - Notitieboekje
- Gemaakt door: Peter Pauper Press (zie foto en ondervind zelf wat u er van vindt)
- Hele prachtige uitgewerkte kaft
- Afm: 20 x 15 cm
- Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace
De verzendkosten bedragen €0,00
De verzendkosten naar België bedragen €15,50