- Kunstboek
- De woelige wereld van Jan Sanders
- Illustratief boekwerk over het zeemansleven
- Uitgave Rijksmuseum Nederlands Scheepvaartmuseum 1993
- Boek in ringband met 48 kleurenprenten
- Nederlands- en Engelstalig, 96 pagina's
- Gesigneerd door Jan Sanders
- Zeldzaam exemplaar!
- Afm. H: 31 cm x B: 35,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50