- Olieverf op doek
- Kor Onclin (Leeuwarden 1918 - Twello 2003), kunstschilder werkzaam in o.a. Frankrijk (Ardeche) 1978-2002
- Titel: A view from "Port Vendres" 1971
- Gesigneerd: rechtsonder: "ONCLIN"
- Afmetingen: ca. 1500x800 mm
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: