- Antieke Ets
- Titel: Inname van Valencienne (1567), de stad wordt door de Heer van Noircarmes heroverd op de Calvinisten, Gezicht vanuit het legerkamp op de stad. Met onderschrift van 8 regels in het Duits.
- Door: Frans Hogenberg (1535-1590)
- Ingelijst in een houten lijst, achter glas
- Afmetingen: ca. 345x395 (lijst) / ca. 215x285 mm (beeld)
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: