- Pentekening
- "De ontvangst"
- Gesigneerd (onleesbaar) en gedateerd '93
- Afm. H: 36 cm x B: 45 cm
- Conditie: Goed, met ouderdomssporen
- Papier heeft vlekken
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: