- Stilleven Witte Lelies
- Aquarel in passe-partout achter glas in houten lijst
- Kwalitatief fraai geschilderd. Helaas is de kunstenaar niet bekend.
- Afmetingen: 53 x 43 x 5,5 (lijst) en 40 x 30 cm (beeld)
- Conditie werk: zeer goed; lijst: goed en netjes met minimale leftijds-/gebruikssporen
- Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.
- Kavel wordt niet samen met andere kavels verzonden i.v.m. kwetsbaarheid glas
De verzendkosten bedragen €14,95
De verzendkosten naar België bedragen €24,95