- J.H. Wolhoff
- Olieverf op doek
- Gesigneerd
- 20e eeuw
- Afm. H: 50,5 cm x B: 40 cm
- Conditie: Goed, met ouderdomssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50