- Landschap
- Verf op doek
- Gesigneerd (onleesbaar)
- Afm. H: 27,5 cm x B: 37,5 cm
- Conditie: Goed, de lijst is beschadigd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50