- Armand Jamar (1870-1946)
- Gesigneerd
- Kantklossende vrouw
- Belgische school
- Afm. lijst: Ca B= 56 cm x H= 64 cm
- Afm. schilderij: Ca. B= 37.5 cm x H= 46 cm
- Conditie: Goed met ouderdomssporen (lijst kleine beschadiging)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: