- Winterlandschap
- Olieverf op paneel
- Kunstenaar J. Wouters (1908 -2001)
- Houten kunstlijst
- Afm. H: 50 cm x B: 62 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €22,00