- Houtinleg
- Landschap
- Kunstenaar onbekend
- Verschillende kleuren/soorten hout
- Zeer fraai ingelegd
- Afm. H: 57 cm x B: 39,5 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50