- Gerry van der Linden - van Diesen (1948-)
- Stilleven paardenbloemen
- Olieverf op hardboard
- Gesigneerd en gedateerd 1984
- Afm. H: 60 cm x B: 55 cm
- Geschatte waarde € 950,00
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: