- Abstract schilderij
- Rechtsonder gesigneerd: Magnani 89
- Verf op paneel
- Ingelijst in een zwarte aluminium lijst
- Afmetingen: ca. 705x905 mm
- Conditie: goed, leest heeft enige lichte gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: