- Abstract schilderij
- Olieverf op doek
- Gesigneerd: Magnani, gedateerd '93
- Titel: Pulsars
- Ingelijst in een zwarte aluminium lijst
- Afmetingen: ca. 810x810 mm
- Conditie: goed, lijst heeft minimale gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: