- Anthony Veccio
- Paardenrace
- Zeer fraai expressief werk van Anthony Veccio 1949 Verenigde Staten
- Acrylverf op doek
- Rechtsonder gesigneerd
- In een fraaie houten lijst
- Afmetingen: ca. 685x585 (lijst) / ca. 605x502 mm (canvas)
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: