- Zeefdruk
- Susette van de Lande
- Nr 30/350
- Gesigneerd met potlood
- Ingelijst achter glas
- Afm Lijst 66 x 66 cm / beeld 46 x 46 cm)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €14,50
De verzendkosten naar België bedragen €27,00