- Ets
- Havengebouw, het IJ Amsterdam
- Michiel Schrijver
- Gesigneerd
- Oplage 100 (53/100)
- Afm ets 30 x 14 cm (bxh)
- Ingelijst achter glas in paspartout
- Afm lijst 42 x 27 cm (bxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50