- Kleuren ets
- Stilleven - Drie doosjes
- Marijke Fast
- Gesigneerd
- Oplage 20 (3/20)
- 2e helft 20e eeuw
- Ingelijst achter glas
- Afm 41 x 31 cm (bxh) incl lijst
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50