- Olieverf op doek
- Havengezicht - Beleving in de haven
- Niet ingelijst
- 1e Helft 20e eeuw
- Niet gesigneerd
- Conditie goed met ouderdomssporen, twee beschadigingen (zie foto)
- Afm: 90x70 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: