- J.G. Durand voor Cristal d'Arques - Kat
- Loodkristallen glassculptuur in perfecte staat.
- Collectors item uit de Art Collection van Cristal d'Arques
- Fraaie gedetailleerde slijping, let op snorharen!
- Gemerkt rechts onder en met de originele doos
- Afmetingen: 11 x 9 x 4 cm. Gewicht: ca. 700g
- Conditie: nieuwstaat; doosje heeft wat kleine gebruikssporen
- Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden. In nederland evt. samen met andere kavels zelfde aanbieder voor 1 verzendprijs (tot max. 10 kg)
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50