- Krastekening
- Utrecht
- Gesigneerd: G.J. Monrooy
- 20-7-2000
- Ingelijst achter glas
- Conditie: goed
- Afm: lijst 28x34 cm (bxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50