- Boslandschap
- Olieverf op linnen
- Gesigneerd rechts onder
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm lijst 94x75 cm (bxh), Doek 80x60 cm (bxh)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: