- Beeldje Man-Vrouw-Vis
- Gesigneerd met initialen AB
- Gedateerd met 1982
- Aardewerk
- H x b x l = 10x14x7 cm
- 270 gram
- Geen gebreken
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €20,00
Oss, Noord-Brabant, Nederland