- Stadsplattegrond Eindhoven
- Origineel getekend door Jacob v Deventer (1505-1575)
- Deze oplage is gedrukt in een aantal van 5000 stuks
- Uniek genummerd: 0679
- 2e Helft 20e eeuw
- Ingelijst achter glas
- Conditie goed, onderaan lichte vocht/ ouderdomssporen (zie foto)
- Afmeting incl lijst 42x52 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50