- Eigenschap:
- Kunstenaar: Güzel Amalrik (vrouw van Andrej Aleksejevitsj Amalrik)
- Herkomst: Rusland
- Datering: 1983 (Frankrijk)
- Titel: "Portrait Ann"
- Techniek: Gouache
- Signatuur: Ja, rechtsonder
- Afmeting: 55 cm x 36 cm
- Conditie: Goed, niet ingelijst, rechtsboven klein scheurtje, achterzijde plakresten.
- SKU: S115
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €7,95
De verzendkosten naar België bedragen €10,90
Hoogeveen, Drenthe, Nederland