- Design vaas
- Kristal glas
- Ontworpen door Borek Sipek
- Bekende Tsjechische architect en ontwerper
- Geblazen in Glasfabriek Ajeto in Tsjechië
- 1990
- Gesigneerd
- Oplage van 100
- Dit is nummer 74
- Collectors item
- Conditie: prachtige vaas met een minuscule chipje onderzijde (zie foto)
- Hoogte 45 cm
- Incl. fotoboek van kunstwerken van Borek Sipek
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: