Design vaas

  Bekijk hier alle afbeeldingen
  • Design vaas
  • Kristal glas
  • Ontworpen door Borek Sipek
  • Bekende Tsjechische architect en ontwerper
  • Geblazen in Glasfabriek Ajeto in Tsjechië
  • 1990
  • Gesigneerd
  • Oplage van 100
  • Dit is nummer 74
  • Collectors item
  • Conditie: prachtige vaas met een minuscule chipje onderzijde (zie foto)
  • Hoogte 45 cm
  • Incl. fotoboek van kunstwerken van Borek Sipek
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 4107
    €255

    31 mei 2020 20:36
  • Bieder 4112
    €245

    31 mei 2020 12:19
  • Bieder 4107
    €235

    31 mei 2020 12:19
  • Bieder 4112
    €225

    31 mei 2020 12:18
  • Bieder 4107
    €215

    31 mei 2020 12:18
  • Bieder 4112
    €205

    31 mei 2020 08:16
  • Bieder 4107
    €195

    28 mei 2020 00:07
  • Bieder 4095
    €185

    24 mei 2020 10:15
  • Toon overige (5) biedingen
  • Bieder 2377
    €175

    23 mei 2020 15:58
  • Bieder 1436
    €130

    23 mei 2020 06:13
  • Bieder 1436
    €120

    23 mei 2020 06:12
  • Bieder 1436
    €110

    23 mei 2020 06:11
  • Bieder 2377
    €100

    22 mei 2020 15:22

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!