- Gemengde technieken
- Pen, inkt en aquarel.
- Op papier
- Jan Rijlaarsdam (1911-2007)
- Grote markt Nijmegen
- Gesigneerd
- Ingelijst achter glas, lijst is niet mooi
- Afm: 47x59 cm (bxh) Inclusief lijst
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50