- Ets
- Ingelijst achter glas
- Ruuurd van de Berg
- Zomerland
- 1944
- Gesigneerd
- Geschenk aan vrienden van Ruuurd van de Berg
- Vochtvlekken
- Afm: 20x30 cm (bxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50