- Gemengde technieken
- Inkt en aquarel
- Op papier
- I. Shutteworth
- Pendle from Barley Village
- Gesigneerd
- Ingelijst achter glas
- Afm: 49x41 cm (bxh) Inclusief lijst
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50