- Houtskool tekening
- Op papier
- Joop Birker (1935-1993)
- Kind
- Gesigneerd
- 1958
- Ingelijst achter glas
- Afm: 31x51 cm (bxh) Inclusief lijst
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50