- Console
- Paridur met goud lak afgewerkt
- Gebroeders van Paridon
- Vijfkoppig
- Gemerkt Gebr. v P
- Genummerd 60
- 1e Helft 20e eeuw
- Afm: 7x9x10 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50