- Beeld
- Marbell Stone Art
- Jongetje met tuinbroek
- 2e Helft 20e eeuw
- Gemerkt
- België
- Afm: 5,5x5,5x18 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50