- Gemengde technieken
- Verf en aquarel.
- Op papier
- Ingelijst achter glas
- B.v. Lindert- de Laat
- Gesigneerd
- Afm: 81x61 cm (bxh) Inclusief lijst
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: