- Olieverf op linnen
- Ingelijst in houten frame
- Kerk vanuit Breugel
- Gesigneerd Ties Sarton
- 1975
- Afm: 49x60 cm (bxh) (incl lijst)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: