- Olieverf op doek (paletmes techniek)
- John Bevort (1917-1996)
- Opvliegende eenden
- Gesigneerd voor en achterzijde
- Niet ingelijst
- Afm: 70x50 cm (bxh)
- Conditie: kleine beschadiging bovenzijde (zie foto)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: