- Kleurenlitho
- Ingelijst achter glas
- Uil
- Gesigneerd rechtsonder
- 1e Helft 20e eeuw
- Afm: 32x42 cm (bxh) (incl ijst
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50