- Gravure
- Ingelijst achter glas
- Gesigneerd
- Geitje
- Midden 20e eeuw
- Afm: 28x35 cm (bxh) (incl lijst)
- Conditie goed, verkleuring door ouderdom
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50