- Miniatuur schilderij
- Ingelijst in houten lijst
- Olieverf op paneel
- Gesigneerd
- Stilleven
- Afm: 11x13,5 cm (bxh) (incl lijst)
- Conditie goed, lichte beschadiging lijst linksonder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50