- Ets
- Ingelijst achter glas
- Ella van Schaik
- 3 Poezen
- Gesigneerd
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 40x62 cm (bxh)(incl lijst)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50